O nas

O nas

Jako międzynarodowa firma technologiczna stosujemy w naszej działalności zasadę, że to detale decydują o jakości i efektywności naszej pracy.
Poprzez ich optymalizację uzyskujemy wielkie cele, które definiujemy na poziomie strategii działania. Jednocześnie skupiamy się na potrzebach naszych klientów, aby dostarczyć im odpowiednich rozwiązań.

  Wspieramy

 •  Analizy i audyty potrzeb informacyjnych
 • Modelowanie procesów biznesowych 
 •  Integracja z różnych źródeł w oparciu o SOA 
 •  Raportowanie oparte na doświadczeniu 
 •  Nadzór nad wdrożeniami ERP 
 •  Wdrażania SFA,CRM, BPM i EIM 
 •  Wdrażanie projektów na zamówienia
 • Porządkowanie informacji

Dzięki naszej pracy będziecie Państwo w stanie:

 •  starannie zagospodarować, 
 •  zarządzać, 
 •  odpowiednio stosować 
 •  rozsądnie kontrolować

informację znajdującą się w różnych zasobach informatycznych. systemu ERP

Oferta

Wchodząc naprzeciw coraz powszechniej pojawiającym się potrzebom działów handlowych firm działających w oparciu o sieci przedstawicielskie przygotowaliśmy usługę wspierającą zadania reprezentantów handlowych w terenie w oparciu o platformę technologiczną i oprogramowanie SFA.
Za pośrednictwem smartfona, handlowcy będą mieli dostęp do systemu wspierającego ich pracę w terenie i dostęp do niezbędnych informacji. 

System przygotowany jest do współpracy z systemami biznesowymi Klienta takimi jak system finansowo-księgowy, system magazynowy, CRM czy też systemy zintegrowane typu ERP, umożliwiając tym samym synchronizację danych z kluczowymi dla funkcjonowania firmy systemami i ciągły dostęp do nich dla pracowników mobilnych w przyznanym im zakresie uprawnień.
 

 

Zrealizowane projekty

Dla naszego klienta, firmy Eurotax, zrealizowaliśmy projekt dzięki, któremu pasażerowie autobusów Sindbad uzyskali dostęp do bezprzewodowego internetu w kraju i za granicą.

Dla grupy prawno-finansowej e-Kancelaria S.A. zrealizowaliśmy projekt serwisu mikropożyczkowego. Opierając się na doświadczeniu Red Cloud Software, udało się stworzyć aplikację zapewniającą maksimum użyteczności.

Ten specyficzny serwis internetowy służy do tworzenia stron www. Umożliwia on laikowi wygenerowanie własnej witryny internetowej oraz zarządzanie treścią na niej się znajdującą.

Projekt zrealizowany według standardów MVP (Minimum Viable Product). Po zrealizowaniu wersji podstawowej klient sam zadecyduje w którą stronę będzie chciał rozwijać projekt.

Pokaż więcej
 

 

Aktualności

Przewagi

Dokładamy wszelkich starań, aby wymiana informacji przebiegała sprawnie i w najlepszej atmosferze. Szanujemy każdego klienta, liczymy się z jego zdaniem i potrzebami.
Na początku pracy nad projektem dokładnie studiujemy problem, który nasz program ma rozwiązać. Na podstawie analizy przedwdrożeniowej tworzymy dokładną specyfikację projektu, makiety programu oraz diagramy UML funkcjonalności. Zawsze wiesz, czego się spodziewać i jaki produkt otrzymasz.
Dzięki zastosowaniu metodyki SCRUM, oferujemy realne terminy ukończenia poszczególnych etapów prac, a co za tym idzie - całego projektu. Każdy etap to gotowa, działająca funkcjonalność, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie i nigdy nie stoją w martwym punkcie.
Zdajemy sobie sprawę, że dedykowane wdrożenia to nie bułka z masłem. Nawet najlepiej zaprojektowana aplikacja jest bezużyteczna, jeżeli nie potrafimy jej wykorzystać. Dlatego zapewniamy szkolenia, które w szybki sposób pomogą Twojej kadrze w pełny korzystać z możliwości dedykowanego oprogramowania.
 
 

 

 

 

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz jakiekolwiek nurtujące Cię kwestie, skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

email: kontakt@redcloudsoft.com

telefon: + 48 515 114 345

Adres korespondencyjny

W razie, gdyby zaistniała taka potrzeba podajemy także dane firmy. Wszelką korespondencję prosimy przesyłać na adres podany poniżej.

RedCloud Sp. z o. o.

ul. Sztabowa 89/5

53-313 Wrocław

 

 

 

 

 

Dla grupy prawno-finansowej e-Kancelaria S.A. zrealizowaliśmy projekt serwisu mikropożyczkowego. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu programistów Red Cloud Software, udało się stworzyć aplikację elastyczną i funkcjonalną, która zapewnia maksimum użyteczności.

Podstawowym założeniem projektu było połączenie prostoty i użyteczności. Stworzyliśmy serwis łatwy w obsłudze i intuicyjny zarówno z perspektywy administratora jak i ostatecznego klienta. Dodatkowo stworzyliśmy rozwiązania informatyczne pozwalające na sprawne i bezpieczne udzielanie pożyczek online.

Założenia projektu

 • połączyć prostotę obsługi z bezpieczeństwem
 • łatwość administrowania
 • unikalny i atrakcyjny wygląd