redcloud

Stosujemy podejście win&win, co oznacza, że po zakończonym projekcie wygrane są obie strony. Klient otrzymał zamawiany produkt, a nasz zespół nowe doświadczenia.

Co robimy

Oferujemy realizację dedykowanych rozwiązań informatycznych przy użyciu najnowszych technologii. Jednocześnie wspieramy klienta od samego początku i w pełnym zakresie projektu. Dbamy o analizę, koncepcje, user experience, szatę graficzną, tworzymy warstwę front-end oraz samą aplikację, czyli cały system i jego logikę.

Jak robimy

Realizujemy różne projekty – każdy z nich posiada własną specyfikę i zawsze ustalamy z klientem indywidualną ścieżkę prowadzącą do utworzenia gotowego produktu.

Schemat prac nad projektem

Analiza

Opracowana na podstawie szeregu spotkań z klientem. Rozmawiamy na temat jego potrzeb, oczekiwań i efektów jakie mają być osiągnięte.

Koncepcja i strategia

Sprawdzamy jak zrealizować potrzeby klienta. Bierzemy pod uwagę wszystkie czynniki mogące wpłynąć na aplikację i jej użytkowników.

Makiety

W oparciu o wybrany koncept i strategię tworzymy makiety i przypadki użycia a następnie przedstawiamy je klientowi.

Grafika

Po zaakeceptowaniu makiet przystępujemy do prac nad szatą graficzną.

Programowanie

Na podstawie wcześniej przygotowanych makiet oraz dokumentacji następują prace programistyczne, które realizują ustalone założenia, układ oraz logikę systemu.

Testy

Sprawdzamy działanie aplikacji pod kątem różnych przypadków użycia. Sprawdzamy też działanie warstwy front-end pod różnymi przeglądarkami i na różnych urządzeniach.

Implementacja

Przystosowujemy funkcjonalności i moduły do wybranej technologii i środowiska, wprowadzamy system zarządzania treścią.

Ponowne testowanie

Sprawdzamy wydajność w przypadku serwisów o przewidywanym dużym ruchu, przeprowadzamy testy funkcjonalne i ostatecznie potwierdzamy działanie produktu.

Portfolio

 
 

Technologie

Nasze aplikacje tworzymy w różnych technologiach, jednak głównie opieramy na PHP, Java, MySQL, HTML, CSS oraz JavaScript.

Znajdź nas

Zobacz nasze profile na portalach społecznościowych.

RSSFacebookTwitter

Dane firmy

  • ul. Domaniewska 47/10,
    02-672 Warszawa
  • +48 515 114 345
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.