redcloud

Stosujemy podejście win&win, co oznacza, że po zakończonym projekcie wygrane są obie strony. Klient otrzymał zamawiany produkt, a nasz zespół nowe doświadczenia.

O nas

badge

O firmie

RedCloud to software house, który od początku swoją działalność oparł na projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych i zaawansowanych aplikacji. Naszą specjalnością jest tworzenie dedykowanego oprogramowania dla naszych klientów w oparciu o rozwiązania internetowe.

Każdy projekt jest przygotowywany od początku do końca pod kątem indywidualnych potrzeb danego klienta z uwzględnieniem jego dotychczasowej infrastruktury technologicznej.

Ogromną wagę przykładamy do analizy procesów biznesowych klienta, tworzenia specyfikacji funkcjonalnej, a także stałej komunikacji na linii zespół - klient. Rozwiązania, które wdrażamy pomagają klientom w realizacji celów biznesowych, usprawnianiu pracy, a przede wszystkim oszczędzają ich czas i pieniądze.

Nasze działania

Tworzymy aplikacje internetowe dostępne w przeglądarce, aplikacje na urządzenia mobilne, a także dedykowane platformy B2B i B2C. Podejmujemy się wykonania nowatorskich i zaawansowanych projektów, które z czasem mogą być rozwijane i dostosowywane do bieżących potrzeb klientów i realiów rynkowych.

Angażujemy się w każdy projekt, mając świadomość, że dobrze i terminowo wykonana praca przyczyni się do osiągnięcia celów biznesowych naszych klientów, a także zaowocuje dalszą współpracą przy kolejnych projektach.

Portfolio

 
 

Technologie

Nasze aplikacje tworzymy w różnych technologiach, jednak głównie opieramy na PHP, Java, MySQL, HTML, CSS oraz JavaScript.

Znajdź nas

Zobacz nasze profile na portalach społecznościowych.

RSSFacebookTwitter

Dane firmy

  • ul. Domaniewska 47/10,
    02-672 Warszawa
  • +48 515 114 345
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.