redcloud

Stosujemy podejście win&win, co oznacza, że po zakończonym projekcie wygrane są obie strony. Klient otrzymał zamawiany produkt, a nasz zespół nowe doświadczenia.

Przewagi

Jesteśmy w ciągłym kontakcie

Dokładamy wszelkich starań, aby wymiana informacji przebiegała sprawnie i w najlepszej atmosferze. Szanujemy każdego klienta, liczymy się z jego zdaniem i potrzebami.

Wiesz, co uzyskasz

Na początku pracy nad projektem dokładnie studiujemy problem, który nasz program ma rozwiązać. Na podstawie analizy przedwdrożeniowej tworzymy dokładną specyfikację projektu, makiety programu oraz diagramy UML funkcjonalności. Zawsze wiesz, czego się spodziewać i jaki produkt otrzymasz.

Znasz wszystkie terminy

Dzięki zastosowaniu metodyki SCRUM, oferujemy realne terminy ukończenia poszczególnych etapów prac, a co za tym idzie - całego projektu. Każdy etap to gotowa, działająca funkcjonalność, dzięki czemu prace przebiegają sprawnie i nigdy nie stoją w martwym punkcie.

Potrafisz korzystać z programu

Zdajemy sobie sprawę, że dedykowane wdrożenia to nie bułka z masłem. Nawet najlepiej zaprojektowana aplikacja jest bezużyteczna, jeżeli nie potrafimy jej wykorzystać. Dlatego zapewniamy szkolenia, które w szybki sposób pomogą Twojej kadrze w pełny korzystać z możliwości dedykowanego oprogramowania.

Portfolio

 
 

Technologie

Nasze aplikacje tworzymy w różnych technologiach, jednak głównie opieramy na PHP, Java, MySQL, HTML, CSS oraz JavaScript.

Znajdź nas

Zobacz nasze profile na portalach społecznościowych.

RSSFacebookTwitter

Dane firmy

  • ul. Domaniewska 47/10,
    02-672 Warszawa
  • +48 515 114 345
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.